Plandeki z grafiką. Pomożemy Ci się zareklamować!

Z naszej strony oferujemy plandeki z grafiką, które będą pełnić nie tylko funkcję zabezpieczającą przewożony towar, ale również pozwolą na większą rozpoznawalność Państwa działalności. Estetyczny projekt plandeki z logo firmy i najważniejszymi informacjami to doskonały sposób na identyfikację wizualną. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętu, dzięki czemu możemy zapewnić wiele możliwości personalizacji zamówienia.
Polecamy Państwu wykonanie plandeki malowanej ręcznie z wykorzystaniem wysokiej jakości farb sitodrukowych. Ten rodzaj wykonania grafiki jest najbardziej trwałą formą reklamy lub personalizacji plandeki. Warto również dodać, że malowanie plandek zapewnia najwyższą wytrzymałość na wszelkie czynniki zewnętrzne. Wykonujemy grafiki we wszelkich rozmiarach oraz szerokiej gamie kolorystycznej.

Druk na plandece. Efekt zgodny z projektem

Oferujemy Państwu także bezpośredni druk full color na plandece. Metoda ta pozwala na nieograniczoną możliwość wykorzystania kolorów i grafik. Podczas projektowania wielkoformatowych grafik dbamy o to, aby obraz pozostał wyraźny i bez widocznych pikseli, a całość była czytelna oraz przyjemna w odbiorze. Co więcej, dla uzyskania większej wyrazistości i trwałości druku polecamy zabezpieczenie w postaci laminatu płynnego, chroniącego przed promieniami UV.

Proponując druk na plandece, oferujemy nie tylko projekt i wykonanie, ale również montaż i merytoryczne wsparcie. Działamy od początku do końca – dbając o zadowolenie klienta z ostatecznego efektu. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, to serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Co powinno znajdować się na plandece reklamowej?

Plandeka reklamowa powinna przede wszystkim przyciągać uwagę ciekawą i estetyczną grafiką. W przypadku firm warto, aby była ona spójna z profilem działalności i identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa. Oprócz tego przy druku na plandece warto pamiętać o zawarciu:

  • danych kontaktowych firmy,
  • adresu strony internetowej,/li>
  • logo,
  • krótkiej podstawowej informacji o działalności./li>

Mimo dużej powierzchni, tekstu nie powinno być za dużo. Jest to reklama mobilna, w związku z czym lepiej sprawdzą się zwięzłe i konkretne informacje. Korzystając z naszych usług mogą mieć jednak Państwo pewność, że zadbamy o wszelkie kwestie związane z drukiem na plandece.

Nasze materiały z których korzystamy:

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania.

Potrzebujesz więcej informacji ?

Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące produktów.