Oklejanie busów

Spersonalizowana grafika na samochodach dostawczych i przeznaczonych do transportu osób jest jednym z podstawowych wyróżników dla każdego przewoźnika. W związku z tym oferujemy oklejanie busów specjalnymi foliami. Za pomocą folii od marek Hexis, Avery i 3M jesteśmy w stanie wykonać to, czego oczekuje od nas klient. Zajmujemy się nie tylko realizacją, ale również projektem, który będzie zgodny z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa.

Przy oklejaniu busów możliwe jest umieszczenie grafiki, logo oraz napisów (najczęściej jest to slogan reklamowy, dane kontaktowe lub zwięzła informacja o działalności firmy). Oprócz tego oferujemy całkowitą zmianę kolorystyki pojazdu. Możliwości wykorzystania folii jest wiele, w związku z tym prosimy o bezpośredni kontakt.

Oklejanie aut osobowych

Oferta oklejania obejmuje nie tylko busy, lecz także inne pojazdy – w tym samochody osobowe. Ponadto podejmujemy się oklejania ciągników siodłowych, co pokazuje, że mamy bardzo duże doświadczenie w car wrappingu. Niezależne od rodzaju pojazdu, korzystamy z wysokiej jakości materiałów, a także doradzamy najkorzystniejsze rozwiązania.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu osoby, które są zainteresowane oklejaniem busów, aut osobowych czy innych pojazdów. Indywidualnie ustalimy szczegóły realizacji, jak również odpowiemy na wszelkie pytania.

Zalety oklejania do wypisania!:

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania.

Potrzebujesz więcej informacji ?

Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące produktów.