Oklejanie naczep

Naczepa jest bardzo częstym wyborem na realizację outdoorowej reklamy mobilnej. W związku z tym oferujemy oklejanie naczep specjalnymi foliami, które mogą być spersonalizowane zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Używamy folii najlepszych marek, czyli:

  • Hexis,
  • Avery,
  • 3M.

Co więcej, jesteśmy certyfikowanymi aplikatorami firmy Hexis i mamy wieloletnie doświadczenie w branży wrappingu. Wobec tego nasi klienci mogą liczyć na kompleksową realizację reklamy metodą oklejania szablonowego, full color, znakowania pojazdów oraz ochrony elementów.

Na jaką powierzchnię naczepy możliwe jest oklejanie folii?

Dla osób zainteresowanych usługą oklejania naczep, warto poinformować, że jedyną możliwą powierzchnią aplikacji folii na naczepie są drzwi. Są jednak inne sposoby na wykorzystanie pozostałej powierzchni. Możliwe jest wykonanie plandeki z grafiką, która będzie spójna z projektem folii na drzwiach. W związku z tym oferujemy nie tylko oklejanie naczepy folią, ale także wielkoformatowy druk lub malowanie ręczne na plandece.


Zalety oklejania naczep folią:

Do największych zalet oklejania naczepy specjalną folią zaliczyć należy:

  • zawarcie informacji/sloganu reklamowego,
  • uspójnienie prezentacji środku transportu do identyfikacji wizualnej firmy,
  • dodatkowa ochrona lakieru przed zarysowaniami,
  • wykorzystanie darmowej powierzchni reklamowej,
    estetyczne wykończenie naczepy.

Chcą Państwo skorzystać z usługi oklejania naczepy? Wystarczy skontaktować się z naszą firmą, aby omówić szczegóły zlecenia i wybrać odpowiednią folię. Z naszej strony zapewniamy techniczne doradztwo, atrakcyjne ceny i szybką realizację.

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania.

Potrzebujesz więcej informacji ?

Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące produktów.