Oklejanie ciągników

Praktycznie na każdym samochodzie ciężarowym z naczepą można dostrzec slogan reklamowy lub chociażby logo przedsiębiorstwa. W związku z tym nasza oferta obejmuje oklejanie ciągników siodłowych – zgodnie z oczekiwaniami klienta. Podczas realizacji korzystamy z najlepszej jakości folii specjalnych. Oklejamy ciągniki foliami od takich marek jak Hexis, Avery oraz M3. Jako że jesteśmy certyfikowanymi aplikatorami firmy Hexis i mamy wieloletnie doświadczenie w branży wrappingu, możemy zapewnić, że folie są odporne na niesprzyjające czynniki zewnętrzne, a do tego charakteryzują się wytrzymałością na długie lata.

Ze względu na najlepszą lokalizację, podczas oklejania ciągników najczęściej wybieraną powierzchnią aplikacji jest glob. Jednak z przyjemnością wykonamy usługę całkowitej zmiany koloru ciągnika według Państwa preferencji. Co więcej, możliwe jest także oklejenie naczepy za pomocą tych samych folii.

Dlaczego warto skorzystać z usługi car wrappingu dla ciągników siodłowych?

Jak zostało wspomniane na początku, większość ciągników siodłowych posiada element wizualny, który identyfikuje go z danym przedsiębiorstwem. Mobilna reklama na pojeździe jest niepodważalną zaletą car wrappingu, lecz nie jedyną. Oklejanie może się również wiązać z możliwością szybkiej i mniej kosztownej zmiany kolorystyki. Możliwości spersonalizowania ciągnika jest wiele.

Car wrapping ma jeszcze jedną istotną zaletę, o której warto wspomnieć. Wykorzystywane folie skutecznie zabezpieczają lakier danego pojazdu. Zapobiegają m.in. uszkodzeniom, zarysowaniom, odpryskom, a do tego wykazują się odpornością na warunki atmosferyczne.

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o możliwościach związanych z oklejaniem ciągników, to zapraszamy do kontaktu.

Zalety oklejania do wypisania!:

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania.

Potrzebujesz więcej informacji ?

Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące produktów.