Plandeka na dach

Plandeka na dach jest idealnym rozwiązaniem dla osłonięcia, a jednocześnie pozostawienia i niezabudowywania przestrzeni użytkowej. Osłona górna pozwala na zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi, natomiast brak zabudowy bocznej umożliwia swobodne korzystanie z otoczenia.

Do wykonania plandeki na dach korzystamy z materiału PCV o gramaturze od 650 g/m2 do 930 g/m2. Oprócz tego zajmujemy się również przygotowaniem stelażu i zabezpieczeń, aby plandeka jak najlepiej pełniła swoją funkcję.

Dachy z plandeki w każdej formie!

Z naszej strony oferujemy plandeki na dach, które są przygotowywane zgodnie ze złożonym zamówieniem. Dach z materiału PCV może przybierać dowolną formę, dostosowaną do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie wykonać plandekę o dowolnych wymiarach, aby mogła dawać pełną ochronę. Jednocześnie zapewniamy, że korzystamy z najwyższej jakości materiałów, które są wytrzymałe na niesprzyjające warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne. Zarówno w przypadku osłony górnej, jak i całych plandek samochodowych (np. na busy), wykorzystujemy m.in. nierdzewne klamry z pasem, okucia, wzmocnienia PCV, pasy wzmacniające HF, rolki dostosowane do konstrukcji, a także wiele innych elementów zapewniających stabilność zabudowy.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta plandek na dach, to zachęcamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu. Podczas rozmowy udzielimy dodatkowych informacji, a także ustalimy szczegóły dotyczące realizacji zlecenia.

Nasze materiały z których korzystamy:

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania.

Potrzebujesz więcej informacji ?

Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące produktów.