Plandeki samochodowe

Plandeki samochodowe powinny przede wszystkim spełniać swoją podstawową funkcję, tzn. dotyczącą ochrony przewożonego towaru przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Oprócz tego powinny być także estetyczne. Nasza firma poświęca uwagę obu tym kwestiom. Oferujemy wytrzymałe plandeki samochodowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Do tego stosujemy wzmocnienia, które zapewniają stabilność całej konstrukcji. Warto podkreślić, że nie pozostawiamy obojętnie kwestii wizualnych. Plandeki mogą zostać zaprojektowane zgodnie z koncepcją klienta.

Plandeki samochodowe dobrane do Twoich potrzeb!

Do produkcji tego rodzaju plandek wykorzystujemy materiał PCV o gramaturze 650 – 680 g/m2 lub 900 – 930 g/m2. Wykonujemy plandeki samochodowe o dowolnych rozmiarach, w taki sposób, aby dopasować ją do wymiarów przyczepy auta. Co więcej, istnieje możliwość personalizacji lub umiejscowienia reklamy – wykonujemy plandeki z grafiką za pomocą bezpośredniego wydruku wielkoformatowego lub poprzez malowanie ręczne. Takie działanie pozwoli na lepszą identyfikację wizualną dla firm.

Nasi Klienci otrzymują od nas kompleksowy zakres usług. Zajmujemy się zarówno wykonaniem projektu i grafiki plandeki, jak i jej montażem na danym pojeździe. Ponadto każdy może liczyć na profesjonalne wsparcie w doborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Materiały do wykorzystania plandeki samochodowej

Jak zostało wspomniane, korzystamy z wysokiej jakości materiałów, aby plandeki wytrzymały przez długie lata – niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Nasze wyposażenie do wykonania plandeki samochodowej to przede wszystkim:

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące wykonania plandeki samochodowej, to zachęcamy do nawiązania bezpośredniego kontaktu. Z chęcią udzielimy odpowiedzi i dodatkowych informacji,
a następnie ustalimy szczegóły zamówienia.

FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania.

Potrzebujesz więcej informacji ?

Odpowiemy na Państwa wszelkie pytania i przedstawimy wszystkie zalety dotyczące produktów.